menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach

Oferty pracy

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:
  • wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy,
  • przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych zamówień,
  • budowanie bazy Klientów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • praca głównie w biurze w dni robocze 8-16,
  • współpraca z działem handlowym i kierownictwem.
Nasze wymagania:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (umiejętności handlowe),
  • komunikatywności i umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz identyfikacji potrzeb klienta,
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B,
Mile widziane:
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu oprogramowania i systemów komputerowych, zdalnie i stacjonarnie,
  • znajomość programu JIRA lub praca z CRM,
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.
 Oferujemy:
  • stabilną i prerspektywiczną pracę w biurze, w dni robocze, w godzinach 8-16 + sporadyczne wyjazdy,
  • pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia,
  • stabilne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe,
  • możliwość bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach branżowych,
  • zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy,
  • pakiet szkoleń + dofinansowanie kursów.
Zasady rekrutacji:
Forma nadsyłania zgłoszeń:
mailowo na adres: oferty@bilety24.pl, w temacie: Młodszy Przedstawiciel Handlowy.

Okres rekrutacji:
Do momentu wyboru kandydata, nie dłużej niż do 31.10.2023.

Wymagane dokumenty:
CV zawierające informacje o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym.

Obowiązkowo dodany do CV dopisek:
Zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji w Serwisie Bilety24.pl Sp. z o.o.

Inne informacje:
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, oraz prawo nie wybrania żadnego z kandydatów.