menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach

Oferty pracy

Tester / testerka oprogramowania

Zakres obowiązków:
  • projektowanie scenariuszy testowych,
  • analizowanie wymagań, tworzenie planów i strategii testów,
  • przeprowadzanie testów aplikacji webowych i mobilnych,
  • tworzenie oraz rozwój dokumentacji testowej i projektowej,
  • pomoc w przygotowaniu warunków testowych i kryteriów odbioru,
  • przeprowadzanie testów manualnych
  • raportowanie wykrytych nieprawidłowości oraz postępu i wyników prowadzonych testów
  • współpraca z zespołem IT,
Nasze wymagania:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień dotyczących obszaru testów, wdrożeń technicznych oraz utrzymania systemów informatycznych,
  • komunikatywność,
  • miejętność analitycznego myślenia,
  • skrupulatność,
  • znajomość GitLab oraz Jira.
 Oferujemy:
  • pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia,
  • stabilne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe,
  • możliwość bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach branżowych,
  • zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy,
  • pakiet szkoleń + dofinansowanie kursów.

Zasady rekrutacji:

Forma nadsyłania zgłoszeń:
mailowo na adres: oferty@bilety24.pl, w temacie: Aplikacja

Okres rekrutacji:
Do momentu wyboru kandydata, nie dłużej niż do 25.07.2024.

Wymagane dokumenty:
CV zawierające informacje o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym.

Obowiązkowo dodany do CV dopisek:
Zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji w Serwisie Bilety24.pl Sp. z o.o.

Inne informacje:
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, oraz prawo nie wybrania żadnego z kandydatów.