menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
00:00 Czas na złożenie zamówienia. Rezerwacja biletów
następuje po kliknięciu przycisku kupuję i płącę.

Bilety na: ZMIANA TERMINU NA 19.10.24 BLACK STAR FEST - MCK Bydgoszcz - wystąpią Flapjack, Black Star, Hope

Bydgoszcz, Marcinkowskiego 12-14

19.10.2024, g. 19:00 (sobota)

cena - od 80,00 pln

Zakończenie sprzedaży online: 19.10.2024, g. 19:00

KONCERT PRZENIESIONY! ZMIANA TERMINU WYDARZENIA NA 19.10.2024!!!!!!!
Z wielkim bólem serca jesteśmy zmuszeni zmienić termin Black Star Fest na 19.10.2024. Powodem jest poważna choroba Krota i Litzy.

BILETY:
I Pula – 70 zł
II Pula – 80 zł
Bilety dniu koncertu – 90 zł
Wkrótce będzie możliwość zakupienia biletów stacjonarnie.

BLACK STAR FEST jest to wydarzenie na koncertowej mapie Bydgoszczy, które przed laty zostało stworzone by kultywować pamięć o zmarłym przyjacielu Aleksandrze Mendyku, który był gitarzystą zespołów Acid Drinkers i Flapjack. Olass przez lata był też związany z bydgoską sceną muzyczną, gdzie śpiewał i grał na gitarze w zespole None. Jedną z idei festiwalu była chęć zapraszania zespołów, które mniej lub bardziej zaprzyjaźnione były z Olkiem, lub w jakiś sposób były dla Niego ważne. Nie inaczej będzie tym razem. 16 lat po śmierci Olassa postanowiliśmy przywrócić tę tradycję i zaprosić zespoły Flapjack, Black Star oraz... Tutaj ogłoszenie wkrótce:). W takim składzie pojawimy się 3 lutego w bydgoskim MCKu i z pewnością będzie to doskonała okazja, by w przyjacielskim gronie przypomnieć wyjątkową postać Olka.

FLAPJACK -30 lat po pierwszych zagranych dźwiękach zespół Flapjack powrócił na scenę z nowym, piątym studyjnym materiałem i ruszył jesienią 2023 roku w trasę promującą najnowszy album SUGAR FREE. Dotychczasowe albumy: Ruthless Kick; Fairplay czy Juice Planet Earth stały się jednym z symboli szeroko pojętej polskiej muzyki rockowej lat 90. Przyczynkiem do spotkania po latach była niespodziewana śmierć wokalisty zespołu – Grzegorza „Guzika” Guzińskiego. Koncerty pod hasłem Tribute to Guzik wskrzesiły rockowego ducha dawnych lat, a zespół postanowił przy okazji prób zarejestrować kilka utworów, które ostatecznie przerodziły się w nowy album „Sugar Free”. Płyta będąca eklektycznym połączeniem muzyki metalowej, rap i hard core jest na naszej scenie muzycznej czymś ożywczym a koncerty przenoszą w czasy, gdy w klubach stage diving był czymś naturalnym. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Robert „Litza” Friedrich (Luxtorpeda); Maciej „Ślimak” Starosta (Acid Drinkers); Maciej Jahnz (Orgasmatron); Rafał „Hau” Mirocha (Dynamind); Michał „MIHAU” Kaleciński. W miejsce zmarłego Guzika dołączył Jakub „Kroto” Krotofil (Hope) a kolorytu całości dodaje Michał Baj znany szerzej jako DJ Eprom.
https://www.facebook.com/FlapjackOfficial
https://www.instagram.com/flapjackband?igshid=NGVhN2U2NjQ0Yg==

BLACK STAR w obecnym składzie istnieje od początku 2023 ale dwóch członków grało już we wcześniejszej odsłonie. Obecny Black Star to Barton voc - (Chain Reaction, Lostbone), Demolka - bębny (None), Stojak - git (Paulo Sergio), Grzegorz - (Infliction), Rafał - Bas (Hounsis). Każdy z obecnego składu ma duże doświadczenia na muzycznej scenie metalowej. Obecnie styl to szeroko pojęty modern metal. W tej konfiguracji osobowej nagraliśmy EP-kę z 3 utworami, która ukaże się w grudniu wraz z klipem promującym.
https://www.instagram.com/blackstar.death?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA%3D%3D&utm_source=qr

HOPE - Zespół założony w 2006 roku od samego początku związany jest z okolicami Poznania. Do tej pory grupa wydała 3 albumy studyjne i zagrała wiele koncertów w Polsce i za granicą. Formacja jest przedstawicielem gatunków rapcore i nu metal, a jej występy charakteryzują się energetyczną muzyką i bardzo dobrym kontaktem z publicznością. Obecnie Hope występuje w składzie: Kroto – śpiew, Adi – gitara, Łysy – gitara, śpiew, Rojek – bas, Gnievo – perkusja, sample, Orski – scratch, sample, beaty

Bilety nienumerowane

bilet
II PULA
Sekcja 1
80,00 pln

Podsumowanie

Opcje dodatkowe

Wybierz grafikę:

Podgląd biletu:

Podgląd biletu:

aaaaaa

Dodaj tekst do swoich biletów :

Wybrane bilety

Wybrane bilety sektor szczegóły biletu usuń
Bilety: 0.00 PLN , opłata serwisowa: 0.00 PLN
razem
0 bilety
Razem
0.00 PLN
po rabacie
0.00 PLN

Nieprawidłowy kod rabatowy

Dane do realizacji zakupu

Forma płatności

Operator płatności pobierze bezzwrotną opłatę transakcyjną w wysokości 1.95%