menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
00:00 Czas na złożenie zamówienia. Rezerwacja biletów
następuje po kliknięciu przycisku kupuję i płącę.

Bilety na: MDAG: Social Studies 4-5

Warszawa, Marszałkowska 28

17.05.2025, g. 20:30 (sobota)

cena - od 26,00 pln

Zakończenie sprzedaży online: 17.05.2025, g. 20:30

Serial skupia się na pierwszym pokoleniu młodzieży wychowanej na mediach społecznościowych. To otrzeźwiające spojrzenie na ich rzeczywistość. W ciągu jednego roku szkolnego Lauren Greenfield („Ważniejsza od królów”, „Pokolenie pieniądza”) bada Pokolenie Z – uczniów i uczennice szkoły średniej w Los Angeles. Mierzą się z trudnościami ostatniej klasy w college'u, zerwanymi związkami, problemami ze standardami piękna, presją rówieśników i cały czas są przyklejeni do swoich smartfonów. Reżyserka przekonała nastolatków do zgody na nieograniczony dostęp do ich telefonów, o którym inni filmowcy mogliby tylko pomarzyć. Wciągający i zmuszający do refleksji serial zatrzymuje w czasie pewien okres życia młodych ludzi i daje im przemówić własnym głosem.

Odcinki: 1 – Social Studies; 2 – Społeczne podziały; 3 – Presja rówieśników i algorytmów; 4 – Sex-Ed; 5 – Usunięcia i Kulminacje.

Over the course of a school year, the series explores Generation Z students in Los Angeles who deal with bullying, racism, beauty standards, and sexuality, specifically through the use of social media.

Bilety nienumerowane

bilet
NORMALNY
Sala
26,00 pln

Podsumowanie

Opcje dodatkowe

Wybierz grafikę:

Podgląd biletu:

Podgląd biletu:

aaaaaa

Dodaj tekst do swoich biletów i zobacz jak będzie wyglądał bilet:

Wybrane bilety

Wybrane bilety sektor szczegóły biletu usuń
Bilety: 0.00 PLN , opłata serwisowa: 0.00 PLN
razem
0 bilety
Razem
0.00 PLN
po rabacie
0.00 PLN

Nieprawidłowy kod rabatowy

Dane do realizacji zakupu

Forma płatności