menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Sokół - Kino Cyfrowe Dąbrowa Tarnowska

Adres Kościuszki 11, 33-200 , Dąbrowa Tarnowska

Kino cyfrowe „Sokół” funkcjonuje od 11 marca 2010 r. w ramach Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych. Wcześniej działaliśmy jako kino analogowe – jedyne w powiecie dąbrowskim. Sieć tworzy 10 miast w regionie, liderem projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (program „Narodowa Strategia Spójności”, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) jest Fundacja Rozwoju Kina w Krakowie. 

Oprócz seansów filmowych w 3 D kino proponuje zupełnie nowe produkty na rynku kulturalnym: bezpośrednie transmisje premierowych spektakli operowych z Metropolitan Opera w Nowym Jorku w cyfrowej jakości HD obrazu i dźwięku, zapis koncertów muzycznych w 3 D, okazjonalnie transmisje najciekawszych meczów piłkarskich Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy filmy edukacyjne. Ceny seansów cyfrowych są zdecydowanie konkurencyjne w porównaniu do multikin w regionie, szczególnie w weekendy (cena na takim samym poziomie jak od poniedziałku do czwartku),organizujemy promocja i akcje marketingowe (np. "Kino na Szpilkach", "Blaszany Poniedziałek"). 

Kino „Sokół” to nie tylko seanse filmowe, to także spotkania z ludźmi polskiej kinematografii i teatru. Do historii przeszły już wizyty takich sław jak: Krzysztof Zanussi, Magdalena Piekorz, czy Anna Polony, to także pożyteczne kampanie profilaktyczne adresowane do młodego pokolenia (np. „Mogę być, mogę mieć...”, „Agresji na zło – stop!”).
czytaj więcej o obiekcie dojazd do obiektu dojazd do obiektu
Sokół - Kino Cyfrowe Dąbrowa Tarnowska
Kościuszki 11,
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Repertuar

zmień